Promocje

Zapraszamy Państwa w trzech porach roku, które dla ludzi ceniących ciszę i spokój mają dużo do zaoferowania.

Luty, marzec i kwiecień to idealny czas na jazdę na nartach w pobliskim ośrodku sportow narciarskich "SKI ARENA ZIELENIEC". To tylko 16 km. / 25 min. / jazdy samochodem od Kudowy - dobry dojazd do Zieleńca i stoki położone na północnej stronie pasma górskiego dają możliwość dobrych zjazdów jeszcze na początku kwietnia - oczywiście nie każdego roku, ale zawsze mozecie sprawdzić w informacji turystycznej jakie są warunki.

To również czas na spacery i spokojne zwiedzanie oraz kurację wodami mineralnymi. Nie ma tłoku, jest gdzie zaparkować, a ceny noclegów są u nas niższe.

Maj i czerwiec; idealne warunki na pieszą turystykę bez kolejek po bilety i tłoku na szlakach.

Niezmęczona zieleń lasów, piękne kwitnące łąki, żywe barwy traw i mchów to idealne tło do wycieczek i wspólnych fotografii. To również idealny klimat z łagodnymi temperaturami do dalszych wycieczek / JASKINIA NIEDZWIEDZIA, PODZIEMNE BUNKRY, FORTY, PAŁACE , PRAGA / - wszystko jest już otwarte i przygotowane do sezonu urlopowego.

Wrzesień , październik i początek listopada; "leśne szaleństwo" grzybowe. Wędrując leśnymi drogami trafimy na fajne grzybowe miejsca grzie można znaleść podgrzybki, prawdziwki a i rydze też się pojawiają jeśli dobrze popatrzycie w trawy na poboczu. Wrzesień to również czas rykowisk, chodząc górskimi ścieżkami z pewnością usłyszycie jeleni koncert. To dosyć niezwykły i niezapomniany leśny spektakl. GÓRY STOŁOWE są bezpieczne i łatwe do spacerów jednak dobre buty, kurtki i plecaki z podstawowym wyposażeniem do wędrówek są niezbędne.

Mamy również wytyczone atrakcyjne szlaki rowerowe z przydrożnymi miejscami widokowymi i biwakowymi, gdzie odpoczniecie przed kolejnymi etapami jazdy.

Zapraszamy Państwa do strony cennik i wcześniejszej rezerwacji miejsc.